URODZINY W PLAY PARK

 
Zorganizuj wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka i jego przyjaciół w Play Park.
Proponujemy aktywne i sportowe rozwiązania oraz mnóstwo urodzinowych wrażeń, jakich nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Cena dwugodzinnego bloku urodzinowego od poniedziałku do czwartku wynosi 399 zł, a od piątku do niedzieli 450 zł.
Kwota obejmuje grupę 10 osobową.

Każda kolejna osoba dodatkowo 30 zł.

W przypadku grup powyżej 15 osób zapewniamy drugiego animatora w cenie 70 zł.

Zapewniamy:

  • pokój urodzinowy
  • niepowtarzalną zabawę na trampolinach pod czujnym okiem instruktora
  • program dostosowany do wieku i umiejętności dzieci
  • zaproszenia urodzinowe
  • zastawę urodzinową, dwa 2 litrowe soki i popcorn

ZGODA RODZICÓW

JAK ZORGANIZOWAĆ URODZINY DLA DZIECKA

WYMARZONE URODZINY DLA DZIECKA Pragniesz zorganizować urodziny dla dziecka, a przy okazji chcesz zaskoczyć rodzinę oraz mieć odrobinę czasu dla siebie i znajomych? Jeśli chcesz by impreza urodzinowa Twojej pociechy była udana, warto zapoznać się kilkoma wskazówkami dotyczącymi organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci.

1. Warto zadbać o to, by dziecko było zaskoczone całym wydarzeniem.

Dzieci uwielbiają niespodzianki!

3. Kolejny krokiem jest wybór odpowiedniego miejsca.

Jeśli chcesz sprawić by urodziny były naprawdę wyjątkowe możesz wyprawić je u nas w PLAY PARK, do czego oczywiście gorąco zachęcamy! Ważne jednak, żeby miejsce odpowiadało zainteresowaniom Twojego dziecka. Dobrze dać dwie lub trzy propozycje do wyboru, aby dziecko mogło się poczuć jak prawdziwy organizator i podjąć samodzielnie decyzję. Zachęcamy by były to miejsca, w których dzieci będą mogły spędzać czas z rówieśnikami zdrowo i aktywnie.

5. Zabawy

Jest wiele popularnych zabaw urodzinowych, ważne by były one interesujące dla wszystkich oraz odpowiednio dostosowane do wieku i preferencji dziecka. Warto również pomyśleć o zaangażowaniu profesjonalnego animatora, który wprowadzi wyjątkowy klimat na urodzinach. W Jumpcity do każdych urodzin zapewniamy opiekę jednego lub dwóch  animatorów. Dzięki nim dzieci poznają nowe zabawy, przeżyją niezapomniane chwile i będą mogły się bezpiecznie bawić wesoło skacząc na trampolinach.

2. Najważniejsze jest towarzystwo!

Pozwól dziecku na wybór kolegów i koleżanek, które chce zaprosić.
Jeśli Ty chcesz przy okazji  spotkać się ze znajomymi możesz delikatnie zasugerować, że grzecznie byłoby zaprosić też Zosię, której rodziców tak bardzo lubisz.

4. Oczywiście nie można zapomnieć o torcie, który warto podać po głównej – animacyjnej części przyjęcia, tak aby zdążyli na niego nawet najbardziej spóźnialscy.

Na początku urodzin można zaserwować owoce i lekkie przekąski podane w ciekawej i kolorowej formie. Jednak pamiętaj! Dzieci, chcą się przede wszystkim bawić, a jedzenie jest jedynie dodatkiem!