Każdy projekt graficzny staram się wyceniać indywidualnie. Cena zależy od czasu, który będę musiał poświęcić na jego realizację, terminu, oczekiwań klienta i formy płatności. W celu wyceny proszę przesłać maila na adres: kontakt@sg-studiografik.pl Na maila otrzymacie Państwo bardzo szybko odpowiedź. Istnieje również możliwość kontaktu telefonicznego +48 796 868 253
Informacja techniczna dla agencji reklamowych: Nie wykonuję darmowych “projektów próbnych”. W dziale “realizacje” znajdują się dotychczasowe projekty. Umieszczone projekty to jedynie namiastka moich umiejętności i zrealizowanych zleceń. Pracuję na swoim oryginalnym oprogramowaniu. Udostępniam pliki źródłowe.
Formy płatności:
  1. Preferowana przedpłata 100% – przysługuje wtedy 3% rabatu do ustalonej ceny.
  2. Zadatek 50% – standardowa forma przy pierwszych 3ech realizacjach.
 
Przykładowy cennik dla pojedynczych zleceń: GRAFIKA FIRMOWA
NAZWA USŁUGI CENA BRUTTO
Projekt LOGO 500 zł
Identyfikacja Wizualna 1000 zł
Projekt wizytówki jednostronnej 100 zł
Projekt wizytówki dwustronnej 150 zł
Projekt wizytówki składanej 200 zł
Projekt ulotki jednostronnej 100 zł
Projekt ulotki dwustronnej 150 zł
Projekt ulotki składanej / broszury 300 zł
Projekt oferty firmowej 200 zł
Projekt papieru firmowego 200 zł
Projekt katalogu 150 zł (od strony)
Projekt teczki 300 zł
Projekt plakatu 200 zł
Projekt koperty 50 zł
Projekt pieczątki 50 zł
 
Przykładowy cennik dla pojedynczych zleceń: REKLAMA
Projekt reklamy w gazecie 150 – 300 zł
Grafiki do kampanii adwords 300 zł
Grafika do SM (facebook, instagram, itd.) 100 – 200 zł
Opakowanie produktu 500 zł
Projekt stopki mailowej 150 zł
Projekt roll-up’a 150 zł
Projekt banera do 5m2 150 zł
Projekt banera do 15 m2 250 zł
Projekt banera od 15m2 350 zł
Projekt billboardu 200 zł
Projekt oklejenia samochodu 200 – 600 zł
Projekt stoiska wystawowego / targowego 600 zł
Projekt grafiki na witrynach 200 – 600 zł
Projekt fototapety 200 – 600 zł
Projekt liter przestrzennych, kasetonów, tablic 200 – 600 zł
Warunki usług projektowania graficznego:
Podane ceny w cenniku są cenami brutto. Cena nie obejmuje kosztów zakupu zdjęć do projektów. Dokładna cena jest ustalana po otrzymaniu od klienta szczegółowych wytycznych i materiałów. W cenie jest 1 projekt / do 2 poprawek Płatność za projekty 100% z góry Termin realizacji: do 14 dni od zaksięgowania wpłaty. Złożenie zamówienia Ustalamy z klientem zakres zamówienia (często wymagane jest wypełnienie briefu) oraz cenę. Następnie klient otrzymuje fakturę pro forma do zapłaty. Płatność min 50% wartości zamówienia (przy drobnych zamówieniach do 500 zł netto – płatność 100% z góry). Po zaksięgowaniu wpłaty – zamówienie jest automatycznie kierowane do realizacji. Na e-mail klienta jest wysłana z naszego systemu faktura bez VAT. Termin realizacji Rozpoczęcie terminu realizacji zamówienia biegnie od momentu spełnienia obu warunków: • Zaksięgowania na naszym koncie wpłaty od klienta. • Dostarczenia wszystkich wymaganych wytycznych i materiałów przez Klienta (wypełniony brief, zdjęcia, inne). Wszystkie zadania są realizowane w kolejności zgłoszeń. Maksymalny termin realizacji zamówienia to 14 dni (chyba, że ze względu na zakres zamówienia strony ustaliły inaczej) – od momentu zaksięgowania wpłaty oraz dostarczenia kompletu wytycznych. Oczywiście zależy nam by wszystkie zgłoszenia zostały zrealizowane jak najszybciej i nie zawsze istnieje możliwość realizacji zadania w ciągu 24 godzin (za wyjątkiem usług ekspresowych, dodatkowo płatnych). Dokumenty sprzedaży Wszelkich płatności Klient dokonuje na podstawie wystawionych przez nasz dział handlowy faktur pro forma. Faktury pro forma są wysyłane na e-mail klienta. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym, zostaje automatycznie wystawiona i przesłana na e-mail Klienta faktura bez VAT. Umowy są przygotowywane i podpisywane dla projektów od 400 zł netto. Poniżej tej kwoty ustalenia dokonane przez e-mail są wiążące dla obu stron. Na życzenie klienta możliwe jest przygotowanie umowy dla zamówień o mniejszej wartości (proces przygotowania umowy – do 10 dni).